MB „Medžio aidas“ įmonė įkurta 2017 m. Plėsdami gamybinius pajėgumus ir įsigiję modernią techniką, pradėjome platų medienos gaminių gamybos procesą. Savo klientams siekiame pasiūlyti platų, medienos gaminių (dėžių, inkilų, žaislų ir t.t.) asortimentą. Mūsų komandą sudaro tik ilgą darbinę patirtį turintys specialistai, todėl mūsų siūlomi gaminiai yra aukštos kokybės. Nuolat investuojame į naujos technikos įsigyjimą, kuri leidžia pasiekti opitmaliausių kokybės standartų.

Misija

Siekiame įsivirtinti rinkoje, kaip patikimas, konkurencingas ir modernus medienos gaminių gamintojas. Mūsų specialistų sukauptą patirtį panaudosime įgyvendinant pačias unikaliausias kliento idėjas.

Vizija

Būdami konkurencingi rinkoje, savo klientams suteiksime galimybę rinktis kainos ir kokybės santykį. Būsime Jūsų idėjos stalius, sėkmingas ir ilgalaikis partneris.

Vertybės

Didžiausios vertybės - dėmesys kientui ir komandinė dvasia. Atsakingumas kiekviename žingsnyje, garantuoją profesionaliai ir nepriekaištingai atliktą darbą.

0

Veiklos metai

0

Pastovūs klientai

0

Sėkmingi projektai

Sugebėjimas prisitaikyti – vienas svarbiausių gero verslininko bruožų. Kiekvienas gabus verslininkas turėtų nuolat dėti pastangas, jog tobulėtų, reaguotų ir iš naujo apsibrėžtų savo verslo tikslus ir jo įgyvendinimo priemones. Paprasčiausiai tam, jog verslo klientai niekada neliktų nuvilti.